خدمات

 

ما متخصص هستیم :

زنبورستان آذربایجان با چندین سال تجربه زنبورداری در تلاش است تا بهترین محصولات زنبور عسل را با ضمانت نامه، برگه آزمایشگاه و قیمت مناسب بدست هموطنانمان در سراسر کشور برساند. در همین راستا  فروشگاه اینترنتی آذرعسل را راه اندازی کردیم تا بتوانیم راحت تر با شما در ارتباط باشیم. اگر به دنبال خرید عسل طبیعی یا دیگر محصولات زنبور عسل هستید در خدمت تان هستیم.

اهداف ما معرفی محصولات زنبور عسل و خواص ثابت شده آن ها و فراهم نمودن امکان خرید بی دغدغه و مطمئن این محصولات می باشد.

 

ما متعهد هستیم :

صداقت، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است. ما در مجموعه زنبورداری آذربایجان و سایت آذرعسل ، این جمله را زندگی می کنیم. در طی سالیان گذشته، عسل های ما، رضایت حداکثری خریدارن را نه شعار خود بلکه باور و اعتقاد قلبی خود می داند و مجددا یادآور میشویم که همیشه بر این باور بوده ایم که :« فروش پایان کار نیست، بلکه آغاز یک تعهد است»

 

ما علاقه مند به همکاری هستیم :

زنبورستان آذرعسل همواره به دنبال گسترش همکاری با زنبور داران عزیز ، تولید کنندگان عسل، توزیع کنندگان، موسسات، کارخانجات و …. می‌باشد. برای خرید عسل عمده و یا هر همکاری دیگری اعم از تهیه کندوی یا کلونی زنبور عسل و یا  (عسل طبیعی، گرده، موم، بره موم، شاه انگبین(ژل رویال) و زهر زنبور عسل) با ما در تماس باشید. نیاز شما را بی پاسخ نمی‌گذاریم. 

 

ما دوست داریم شما هم یاد بگیرید :

آموزش زنبورداری و پرورش زنبور عسل یکی از اهداف اصلی عسل آذربایجان است . با ذکر تمامی مباحث مورد نیاز، علاوه بر مباحث کلاسیک و تمامی سر فصل های مصوب درس پرورش زنبور عسل با استفاده از جدید ترین و معتبرترین منابع علمی موجود در دنیا، مقالات و آموزش های مورد نیاز را منتشر می نماید. تمامی زنبورداران می توانند با مطالعه این بخش به خوبی از عهده تولید عسل برآیند. 

 

مشتری گرانقدر

عسل یک فراوارده حساس و بسیار ارزشمند در کل جهان است و در این اواخر به دلیل تقلب های گوناگون و فراوان در این کالای مبارک خیلی از عسل دوست ها و مصرف کنندگان حرفه ای و بیماران را برای تهیه این محصول ارزشمند دچار مشکل کرده است و این عزیزان نیازمند مرجع و منبع قوی جهت تامین عسل مورد نیاز خود هستند لذا زنبورستان آذربایجان برای حل این مشکل و رفع این نیاز اساسی ومهم به صورت مستقیم وارد فضای خدماتی شده و از عمده فروشی محصولات با کیفیت و صادرات ان به کشور های همسایه خود داری کرده بدون واسطه از کندو به مصرف با قیمتی بسیار منصفانه ارائه می نماید. عسل آذربایجان در مناطق کوه پایه ای کوه های بزگوش با پوشش گیاهی وحشی به دور از باغات و کارخانه ها و روستا ها در مراتع مرتفع پرگل تهیه و برداشت می شود و بدون هیچ عمل فراوری و حرارت دهی و مخلوط کردن با عسل تقلبی و …. به صورت دسته اول و مستقیم به خانه های شما ارسال می شود تا یک محصول کاملا ارگانیک و سالم را با ایمان کامل استفاده نمایید. تا کنون با این نیت خیر و کمک خدای متعال و با این عسل با کیفیت توانسته ایم مشتریان فراوان و راضی و نمایندگان معتبری از سراسر ایران به خود جذب کنیم

از خداوند سپاسگزاریم که توفیق داشتیم خدمات متوالی و مستمر را در طول چند سال به شما ارائه کنیم. امیدواریم در روزهای پیش رو نیز بتوانیم خدمتگزارتان باشیم. قدردان اعتمادتان به این مجموعه هستیم . اگر تمایل دارید خرید بیشتری انجام دهید به صفحه فروشگاه بازگردید و خرید بیشتری انجام دهید .

  • قیمت های مقرون به صرفه جهت رضایت مشتری

  • کادر زنبورداران حرفه ای و مجرب

  • تضمین کیفیت در خدمات ارائه شده

  • ارسال رایگان در خرید های بالای 200 هزار تومان

  • پیروی از متد های روز تولید و بسته بندی و ارسال عسل

  • تحویل به موقع و بدون دیرکرد

  • جلب رضایت مشتری و کیفیت فوق العاده محصولات

 

جهت مشاهده گالری عکس و گالری فیلم زنبورستان عسل آذربایجان کلیک کنید.