مزایای خرید اینترنتی عسل طبیعی

خرید اینترنتی عسل

 

امروزه اینترنت کمک بسیار زیادی به خرید کالا های با کیفیت و مطمن کرده است و سایت های بسیار معتبری در ارایه کالا ( به خصوص خرید اینترنتی عسل طبیعی ) و امکانات برای مشتری هایشان هستند و برسر بهترین کالا با بهترین قیمت در حال رقابتند و رضایت مشتریانشان را اولویت قرار داده اند . این تکنولوژی باعث دسترسی مستقیم مردم به تولید کننده های دسته اول  (به خصوص در بخش کشاورزی ) و دریافت اطلاعات درست و علمی و واقعی در مورد هر کالایی از منابع معتبر شده و در نهایت منجر به خرید یک کالای مطمن و رضایت بخش می شود.

 

۱ – خرید مستقیم از زنبوردار : اکثر تولید کنندگان عسل طبیعی به خاطر اینکه عسل هایشان را به واسطه ها نفروشند و مانع از تقلب در آن شوند مایلند که عسل طبییعی دست رنج خود را که با هزار تا زحمت تولید کرده است , خودش بسته بندی کند و به مصرف کننده نهایی به قیمت منصفانه بفروشد و بتواند زندگی و زنبورداری خودش توسعه دهد و از تولید عسل ضرر مند نشود و خدمتی در حق مصرف کننده کرده باشد و مصرف کننده هم با خرید اینترنتی عسل طبیعی یک کالای سالم و دست نخورده و خام و بدون انجام عملیات پاستوریزه و فراوری مستقیم از کندو دار و زنبوردار دریافت می کند و با ایمان بسیار بیشتری مصرف می کند ولی در تولید عسل نامرغوب قضیه برعکس است و وجود واسطه و کارخانه جات جهت تولید و فروش عسل بی کیفیت حیاتی و بسیار ارزشمند و پر سود است و نیازی به جهان وب و اینترنت نیست .

۲- نوع عسل: زنبوردار با توجه به نوع گیاه غالب منطقه ای که در آن زنبورداریصفحه اصلی می کند عسل را بر اساس آن نام گذاری می کند و خواص درمانی آن و معجون ها ی درمانی که می توان با ان درست کرد و میزان مصرف را کامل برای مصرف کننده و نوع رنگ و طعم و بوی آن توضیح می دهد و شما را مطلع و اگاه می کند این کار باعث می شود که خلاقیت برخی افراد سود جو در ارایه عسل تقلبی با عناوین توخالی و بی اساس را فلج کند مثلا دیگر نمی تواند یک عسل گون که رنگش زرد است و با حرارت تیره شده را به عنوان عسل آویشن یا عسل پونه کوهی و….. به مردم بندازد. نکته : اگر بیشتر از ۷۰ درصد پوشش گیاهی منطقه گیاه آویشن وحشی باشد . عسل به نام عسل آویشن نامگذاری می شود و رنگ عسل قهوه ای تیره درمی اید و جدا از خاصیت خوده عسل خاصیت گیاه آویشن را هم خواهد داشت .

۳ – نوع مزاج : این مسله که بیشتر مربوط به طب سنتی می شود هر عسل با توجه به نوع گیاه غالب آن دارای مزاج سرد و گرم و…می باشد و نتیجه میگیریم که هر عسلی با توجه به نوع مزاجش برای هر فردی مناسب نخواهد بود لذا زنبوردار چون محصول تولیدی خودش میباشد عسل را نام گذاری و مزاج آن را مشخص می کند تا مصرف کننده به بهترین انتخاب برسد و رضایت مشتری را به دست بیاورد .

۴ – ارگانیک بودن : هیچ واسطه ای نمی تواند محصولش را به صورت صد درصد ارگانیک به شما عزیزان بدهد چون خودش از اصالت عسل یقین کامل را ندارد اما زنبوردار های که در جهان وب کار می کنند با یقین کامل به عملکردشان در هنگام تولید عسل و نوع منطقه ای که در آن زنبورداری می شود . و در نهایت یک عسل کاملا ارگانیک را با اطمینان کامل ارایه می دهند و مصرف کننده در خرید اینترنتی عسل طبیعی به یک کالای ارگانیک و اصیل می رسد .

۵ – منطقه برداشت و زنبوردای: در خرید اینترنتی عسل طبیعی دانستن منطقه برداشت وزنبورداری خیلی مهمه چون بهترین عسل ها در مناطق کوهستانی و مرتفع و به دور از ضایعات و ساخته های انسانی در مناطق بسیار خوش آب و هوا تولید می شوند به طور خلاصه عسل ارتفاعات بلند دارای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به سایر عسل ها دارد , لذا حتما باید منطقه یک منطقه ی کوهستانی باشد و لذا منطقه برداشت عسل در سایت در کنار هر محصول نوشته خواهد شد . نکته : از خرید عسل های زراعی و باغی به دلیل پسماند مواد شیمیایی و سم پاشی به شدت خودداری کنید.

۶- از سایت های معتبر خرید کنید :هنگامی که در داخل کادر مستطیل شکل سایت گوگل  عبارت خرید عسل یا خرید اینترنتی عسل طبیعی را یاداشت می کنید در صفحه اول تا سوم سایت های را نشان می دهند و این سایت ها پر رقابت ترین سایت ها در ارایه بهترین کیفیت عسل طبیعی هستند و مردم داری و خدمات بهتر و با کیفیت تری دارند .

۷ – تخصص: تولید کنندگان و زنبورداران سنتی از نحوه تولید عسل باکیفیت و منطقه هایی که بهترین عسل ها در آن تولید می شوند و خواص هر نوع گیاه و از همه مهمتر طریقه بسته بندی و نگه داری عسل طبیعی ( به خصوص عسل خام ) اطلاعات ارزشمند علمی و اگاهی کامل را همراه با تجربه دراز مدت از خصوصیات عسل طبیعی را دارند که با وجود واسطه مانع رد و بدل شدن این اطلاعات به مردم و مصرف کننده نهایی می شود ولی خرید اینترنتی عسل طبیعی و ارتباط مستقیم با تولید کنندگان این مانع را از سر راه برداشته و باعث جریان اطلاعات بسیار ارزشمندی به سوی مصرف کنندگان و دوستداران عسل طبیعی شده و سطح اگاهی آن ها را بالا برده و شناخت خوبی درباره خواص انواع عسل و گسترش طعم و مزه های گوناگون عسل طبیعی به دست می آورند و شناخت عسل دیگر یک راز نیست .

۸ – تضمین ضمانت برگشت کالا : در خرید اینترنتی عسل طبیعی نکته جالبی که وجود دارد این است که زمانی که یک مشتری از یک سایت معتبر عسل خریداری می کند و از آن جا که سایت فروشنده برای جلب رضایت مشتری بهترین عسل را ارسال می کند امکان برگشت کالا در صورت نارضایتی مشتری برای خریدار در نظر می گیرد تا عملا کیفیت عسل و تعهدش به اصالت عسل را به مشتری ثابت کند . در حالی که خیلی اتفاق افتاده شما از مغازه ای عسل نه چندان با کیفیتی خریده اید و به منزل برده اید و حتی بدون اینکه اصلا درب عسل را باز کنید آن را برگشت داده اید ولی مغازه دار از شما قبول نکرده و عسل را تحویل نگرفته و شما بابت خرید آن خیلی دلخور شده اید اما در خرید اینترنتی عسل طبیعی این مسله وجود ندارد و حل شده زیرا اغلب سایت ها بهترین محصول انتخاب و ارسال می کنند و در نهایت مشتری همیشه راضی خواهد بود پس عسل هم برگشت داده نمی شود مگر در موارد نادر که آن هم اگر عسل هم برگشت داده شود تحویل گرفتن عسل امتیاز مثبتی برای این کسب و کار اینترنتی است چون به تعهداتش عمل کرده و اعتبار کارش بیشتر می شود .

۹- تقلب در عسل را به صفر می رساند : امروزه در دنیا خرید اینترنتی عسل طبیعی باید صادق بود دنیای اینترنت با دروغ و کلک و تقلب به هیچ کجا نمی رسد و محکوم به ورشکستگی است پس برای ماندگاری و فروش بیشتر و خدمت پایدار و همیشگی باید صادق بود و همه واقعیت ها را به مردم گفت تا اعتماد مردم جلب شود , چون از یک جهت داریم به مردم یاد می دهیم که عسل طبیعی را چگونه تشخیص دهند و چگونه مصرف کنند و خواص هر نوع عسل چیست و اصلا چگونه خرید کنند و….. با دادن این اطلاع موظف خواهیم شد که یک محصول و عسل صادقانه و با کیفیت به مشتریان بدهیم چون مردم بر اساس اطلاعات و اگاهی داده شده توسط ما بر کالا و عسل قضاوت می کنند و بیشتر به کیفیت و تعهد ما پی می برند و اگر خطایی کنیم مشتری فورا خبردار می شود و ما مشتری را از دست می دهیم لذا باید حتما در تمام مسیر صادق بود واقعیت ها را گفت تا کسب کار رو به رشدی داشته باشیم با این شیوه خدمت , تقلبی در کیفیت عسل وجود نخواهد داشت .

۱۰- پیگیری پس از مصرف : چالش برانگیز ترین و پرجرات ترین کاری که یک فروشنده یا یک زنبوردار عسل طبیعی می تواند با مشتری اش انجام دهد این است که بعد از خرید عسل طبیعی توسط مصرف کننده , بعد از مدتی او را را پیگیری کند و با او تماس و از او نظر خواهی کند و تجربه اش را از مصرف عسل بیان کند این کار خیلی مهم است و دلیلی بر کیفیت و بی باکی عرضه کننده عسل است.

۱۱– عسل دست اول خرید می کنید : اول از هر چیزی هنگام خرید اینترنتی عسل طبیعی دارید از یک فرد دسته اول یعنی زنبوردار , عسل را تهیه می کنید و این مسله به امنیت سلامت عسل کمک شایانی می کند و مانع از سود جویی بعضی افراد می شود.دوم اینکه خیلی از عسل هایی وجود دارند که به صورت محدود در مناطق بکر و دست نخورده کوهستان های کشور تولید می شوند و به صورت محلی در بین مردمان منطقه مصرف می شود که امکان عرضه آن به شهر هایی دیگر وجود ندارد لذا با وجود سایت ها این امکان فراهم است این عسل های اصیل و کم یابی چون عسل وحشی و عسل خود بافت یا عسل سبدی و عسل زیر خاکی و دیگر عسل های کوهستانی و ….. را که فروش آن به صورت محلی است به صورت اینترنتی در دسترس تمام مردم ایران زمین قرار بگیرد تا دیگر هموطنان که در شهر های بزرگ هستند به چنین عسل های باکیفیتی دسترسی پیدا کنند و بتواند آن ها را برای خانواده و بیماران و …. تهیه کنند و از خواص شفا بخشی آن استفاده کنند و دعای خیری برای زنبوردار زحمت کش بفرستند.

۱۲- اگاهی دادن به مردم :در خرید اینترنتی عسل طبیعی امکان ارتباط نزدیک زنبوردار و محقق با مشتری و مصرف کننده نهایی وجود دارد و این مسله باعث افزایش معلومات انسان ها در رابطه با خواص هرکدام از عسل های طبیعی و رفتار عسل خام و طبیعی و شرایط نگه داری و طریقه مصرف و تشخیص عسل طبیعی از غیر طبیعی و انواع معجون های دارویی و تنوع عسل ها و … و این امر باعث بیشتر آشنا شدن انسان ها با واقعیت و حقیقت یک عسل کاملا طبیعی می شود که منجر به افزایش سطح آگاهی مردم می شود .

۱۳-عسل گلچین می شود : در زنبورداری سنتی که اصیل ترین نوع عسل را تولید می شود و عرضه آن به صورت خرید اینترنتی عسل از طریق جهان وب است و به صرفه ترین و مطمن ترین روش برای خرید عسل طبیعی است و زمانی که یک مشتری عسل طبیعی را ثبت سفارش می کند به دلیل مشتری مداری خوب وبسایت ها همیشه بهترین محصول با بهترین بسته بندی موجود را گلچین می کند مثلا در عسل سبدی یا عسل خود بافت , عسل طبیعی ای را انتخاب می کنند که دارای زیباترین آرایش و بهترین بسته بندی باشد چون تمام عسل های خود بافت دارای شکل و شمایلی زیبا و دل ربایی ندارند و اصلا به کلی از نظر ظاهری چندان چنگی به دل نمی زند لذا از ارسال چنین عسل های که احتمال دارد باعث خراب شدن تصور مصرف کننده از سایت و برند شود خودداری می کنند و بهترین محصول موجود را گلچین کرده برای مشتری ارسال می کنند و احترام و ارزش مشتری را بیشتر از یک سفارش می دانند.

۱۴ – انتظارات مشتری بهتر برآورده می شود : میدانم که خیلی برای شما پیش آمده که بار ها عسل طبیعی را با وجود طبیعی بودنش خرید کرده اید اما آن چیزی که شما انتظارش داشته اید نبوده . مثلا خیلی از عزیزان با توجه به نوع مزاج و ضایقه شان دوست دارند که عسلی را مصرف کنند که طعم گیرا و بوی فراوانی داشته باشد .و یا اینکه عسل طبیعی را برای یک بیمار آسمی می خواهند و باید اصلا بو نداشته باشد . و یا اینکه بعضی ازدوستان مایلند عسلی که میخواهند شیرینی کمی داشته باشد. و یا اینکه هنگام مصرف عسل بوی گیاه و گل ها در دهانش بپیچد .و یا اینکه برای بیماران خاصی و یا کاربرد دارویی خاصی نیاز داشته باشند. و یا اینکه طعم عسل پس از مصرف باز در دهان باقی بماند و…. از انجا که به وسعت تمام گیاهان شهد زا , عسل وجود دارد پس می توان تمام انتظارات این عزیزان براورده کرد . و این ها همه انتظارات گوناگونی هستند که یک مصرف کننده عسل , دوست دارد , عسلی را که خریداری کرده واقعا همان عسلی باشد که واقعا می خواهد لذا در خرید ایترنتی عسل طبیعی این امکان وجود دارد که با زنبوردار تماس بگیرید و انتظارتتان را از عسل برای او بیان کنید تا زنبوردار با تجزیه و تحلیل عسل تولید شده از گل خاصی را برای شما انتخاب و ارسال کند و به هدف قلبیتان برسید و از عسل لذت ببرید .عسل طبیعی زنبور خوب بهترین عسل های تولید خود را به صورت مستقیم در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا لذت یک عسل کاملا طبیعی را به شما عزیزان بچشاند.

۱۵ : عدم حرارت دهی عسل :در بسته بندی مدرن برای جلو گیری از رس بستن و پاستوریزه کردن عسل آن را در مدت زمان های خاصی تا دماهای بالا ۴۰ درجه حرارت می دهند و این کار باعث آسیب رسیدن به آنزیم های حساسی چون آنزیم دیاستاز و نابودی کلیه ویتامین ها و درنهایت موجب افت شدید کیفیت عسل و کاهش خاصیت شفا بخشی آن می شود و انتظارات واقعی یک مشتری عسل را بر آورده نمی کند .</p> <p>نکته : گاهی بعضی از کار خانه ها و کارگاه ها و دوره گرد ها به دلیل بی خبری از خرابی کوره ها و گرم کن هایشان , عسل را بیش از حد مجاز گرم می کنند که باعث تولید ماده ای سمی به نام هیدروکسی متیل فورفورال یا ( HMF ) شده که به شدت دارای خاصیت سرطان زایی در انسان ها می باشد , و مردم به دلیل توجه نکردن به اصالت عسل و روند تولید و بسته بندی آن ها را خریداری می کنند و به تصور شفا بودن عسل , آن را مصرف می کنند در حالی که در واقع سم مصرف می کنند . اما در خرید اینترنتی عسل طبیعی این مسله خوشبختانه به مردم اطلاع رسانی می شود و عسل , به صورت یک عسل خام به مردم عرضه می شود.عسل خام : عسلی است که هیچ گونه عملیات حرارت دهی روی آن , چه در زمان برداشت توسط زنبوردار و چه در زمان بسته بندی و نگه داری روی آن انجام نشده باشد و در این عسل ها کلیه ویتامین ها و آنزیم های آن محفوظ است و هر کسی می تواند از خواص شفا بخشی آن با دلی آسوده استفاده کند و برای درمان بیماری و حفظ سلامتی بیشتر و لذت یک عسل خام کاملا ارگانیک و اصل را تجربه کند .

۱۶- آموزش زنبورداری : در خرید اینترنتی عسل این امکان وجود دارد که خیلی از عزیزان که درباره شیوه تولید عسل طبیعی و عجایب زندگی پرکار زنبور عسل و اینکه زنبوردار ها بیشتر چه کار های را انجام می دهند و یا اصلا زندگی یک زنبوردار چگونه می گذرد و چند روش زنبورداری وجود دارد و…. اطلاعاتی کسب کنند و در کل با روند تولید عسل را با هر کیفیتی آشنا شوند و ارتباط مستقیم با زنبوردار می توانید جواب تمام کنجکاوی ها و سوالاتشان را در حیطه زنبورداری دریافت کنند اما در سوپر مارکت ها و بقالی ها این امکان اصلا وجود ندارد و ایمان شما به کیفیت محصول خیلی ضعیف خواهد بود لذا خرید اینترنتی عسل طبیعی بهترین شیوه خرید عسل طبیعی است.

17 - در حال تکمیل ...